Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie
 
 

ZESPÓŁ SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KROŚNIE


  Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 w Technikum nr 7
  dodany przez Karolina Krężałek dnia 2022-09-02
   
  2022Sep0219065261158100.jpg

  „Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca i której nie można nikomu odebrać”.
                                                                                                        
  J. Paderewski

   

  1 września 2022 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. O godz. 10.00 uczniowie i nauczyciele zgromadzili się w auli szkolnej, gdzie miała miejsce część oficjalna uroczystości.

   

  Na wstępie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Weronika Gradowicz i Filip Kusy szczególne słowa powitania skierowali do nowej Dyrekcji naszej szkoły – Pani Anety Bator (dyrektora ZSKU w Krośnie) i Pani Barbary Marszałek (vicedyrektora). Prowadzący w imieniu całej społeczności uczniowskiej pogratulowali Paniom Dyrektor wyboru na zaszczytne i odpowiedzialne stanowiska i życzyli owocnej pracy, wytrwałości i wielu sukcesów zawodowych.

   

  Następnie miało miejsce powitanie uczniów klas pierwszych. Prowadzący przekazali pierwszakom słowa wsparcia i zachęcili do włączenia się w życie szkoły. Ważne słowa zostały skierowane do uczniów klasy IV(4), którzy w tym roku kończą szkołę i zdają końcowy egzamin zawodowy i egzamin maturalny. Czwartoklasistom życzono samych sukcesów - prostych egzaminów i wysokich wyników, które pozwolą im na realizację planów i marzeń, rozpoczęcie wymarzonych studiów lub pracy. Wszystkim uczniom zostały przypomniane reguły i przepisy panujące w szkole ustanowione pod kątem bezpieczeństwa i wspólnego dobra. Na koniec swojego wystąpienia, prowadzący skierowali słowa do dyrekcji i nauczycieli, życząc pedagogom sukcesów zawodowych oraz dobrej współpracy z młodzieżą.

   

  W drugiej części uroczystości głos zabrała nowa Pani Dyrektor Aneta Bator, która w ciepłych słowach powitała uczniów i nauczycieli, życząc wszystkim udanego roku szkolnego 2022/2023.

   

  Karolina Krężałek         
         


           

  Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie

  38-400 Krosno, ul. Księdza Piotra Skargi 1

  tel: 13-43-688-21, fax.13-43-224-73

  email: zespol@cku.krosno.pl

   

   

  Copyright © ZSKU Krosno 2022

   

   

  Kursy językowe

  Edoo - neutralne