Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie
 
 

ZESPÓŁ SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KROŚNIE


  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022, czyli gratulacje, podziękowania, życzenia i pożegnanie
  dodany przez Karolina Krężałek dnia 2022-06-24
   
  2022Jun2714305420494800.jpg

  Dzień 24 czerwca 2022 r. miał w naszej szkole niezwykle podniosły charakter. Uroczystości rozdania świadectw i nagród towarzyszyło bowiem pożegnanie przez społeczność uczniowską Pani Dyrektor Bożeny Cząstki, która od przyszłego roku szkolnego odchodzi na emeryturę.

   

  „Nauka to podróż, która trwa przez całe życie. Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań, na które warto poznać odpowiedzi”.

  Koniec roku szkolnego to czas podsumowań i wyróżnień. W pierwszej części uroczystości Pani Dyrektor Bożena Cząstka skierowała ważne słowa do uczniów, podkreślając wartość wiedzy i mądrości, których nikt nie jest w stanie nam zabrać. Następnie pogratulowała młodzieży osiągniętych wyników i wręczyła wraz z wychowawcami nagrody za najlepsze wyniki w nauce.

   

  W bieżącym roku  szkolnym świadectwa z wyróżnieniem i nagrody otrzymali:

  Natalia Pacek (śr.4,76 ) z klasy I,

  Roksana Łobaza (śr. 5,05) z klasy III T5,

  Paweł Trybus (śr. 5,24), Mateusz Gajewski (śr. 4,85) i Julia Kamińska (śr. 4,75) z kl. IIO T4.

   

  Nagrody otrzymali również uczniowie, który osiągnęli dobre wyniki w nauce i mieli wysoką frekwencję, wyróżnili się działalnością w Samorządzie Uczniowskim, samorządach klasowych, Szkolnym Kole Wolontariatu. Są to:

  Wiktoria Uram z klasy I,

  Oliwia Jakieła, Gabriela Zając i Mariateresa Discepolo z klasy II,

  Aleksandra Raś z klasy III T(5),

  Weronika Gradowicz, Wiktoria Kruczek i Oliwia Matusz z klasy III T(4).

   

  Zostały również wręczone nagrody i wyróżnienia w konkursie organizowanym prze Urząd Miasta Krosno pt. „Najlepsi poszukiwacze zaginionych baterii”. Nagrodzone -  talonami oraz darmowymi wejściówkami do kina i na basen – zostały uczennice klasy III T(4), które „wyszukały” najwięcej baterii: Oliwia Matusz (35 kg), Sabina Rogowska (23,60 kg) i Julia Kamińska (22 kg).

   

  Na koniec Pani Dyrektor wszystkim uczniom i nauczycielom życzyła radosnych, pełnych niezapomnianych wrażeń i bezpiecznych WAKACJI.

   

  W drugiej części uroczystości głos zabrała Weronika Gradowicz, która w imieniu Samorządu Uczniowskiego pożegnała odchodzącą na emeryturę Panię Dyrektor Bożenę Cząstkę. Wraz z podziękowaniami i życzeniami z ust młodzieży popłynęło gorące „Sto lat”, a na ręce przyszłej „Emerytki”  zostało złożone 13 róż, które są symbolem 13 lat kierowania Zespołem Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie. Pożegnaniu towarzyszyło wzruszenie i łzy…


  Poniżej słowa pożegnania, które zostały skierowane do Pani Dyrektor.

   

  Szanowna Pani Dyrektor!

   „Są ludzie i chwile, o których nie można zapomnieć”.

  Tymi słowami pragniemy pożegnać się z Panią – dyrektorem, nauczycielem, a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu, zapewniając o naszej dozgonnej pamięci i wdzięczności.

  Po 28 latach owocnej pracy w naszej szkole (dokładnie od 1 października 1994r.), w tym  13 latach pełnienia  zaszczytnej i odpowiedzialnej funkcji dyrektora ZSKU w Krośnie odchodzi Pani na zasłużoną emeryturę.

  W imieniu Samorządu Uczniowskiego oraz wszystkich uczniów naszego technikum, składamy Pani gorące podziękowania za trud kierowania  Zespołem Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie.  Dzięki Pani trosce i zaangażowaniu mogliśmy się tutaj uczyć, rozwijać swoje talenty, realizować pasje, angażować się w różne przedsięwzięcia, które dawały nam satysfakcję i poczucie spełnienia. W tej Szkole czuliśmy się  bezpiecznie, byliśmy przez Panią zauważani i doceniani. Wielokrotnie Pani powtarzała, że nasz Samorząd Uczniowski jest współgospodarzem szkoły, co napawało nas dumą i zachęcało do dalszej pracy. Za wszystkie działania służące rozwojowi Szkoły dla dobra młodzieży, za to, że pochylała się Pani nad każdym uczniowskim problemem, za wszystkie miłe słowa, rady, zachęty, za dobroć i życzliwość z całego serca dziękujemy! Na zawsze pozostanie Pani ważną postacią naszej szkolnej Społeczności.

   

  Droga Pani Dyrektor!

  „Przychodzi czas, kiedy drzwi się zamykają i kończy się pewien rozdział życia, ale przychodzi też i czas, kiedy to drzwi się otwierają i zaczynamy tworzyć nową historię”.

  Na kolejne długie lata na emeryturze, życzymy Pani „szeroko otwartych drzwi na nowe, piękne jutro”. Życzymy dobrego  zdrowia, pogody ducha, życzliwych ludzi wokół siebie oraz realizacji marzeń i zamierzeń,  na które wcześniej nie było czasu. Życzymy Pani ciągłego uśmiechu i samych słonecznych dni! Wszystkiego najlepszego!

   

  Karolina Krężałek   Galeria zdjęć  
       
         


           

  Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie

  38-400 Krosno, ul. Księdza Piotra Skargi 1

  tel: 13-43-688-21, fax.13-43-224-73

  email: zespol@cku.krosno.pl

   

   

  Copyright © ZSKU Krosno 2022

   

   

  Kursy językowe

  Edoo - neutralne