Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie
 
 

ZESPÓŁ SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KROŚNIE


  Dominika Syrek „wyśpiewała” sobie wyróżnienie!
  dodany przez Karolina Krężałek dnia 2022-01-28
   
  2022Jan2817052468676400.jpg

  „Szczęśliwi ci, którzy mają w sercu muzykę i uśmiech na ustach.”

  Franz Schubert

   

  27 stycznia br. Dominika Syrek reprezentowała naszą szkołę w „XXX Konkursie Kolęd i Pastorałek Pogranicza”, organizowanym przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Zaśpiewała piosenkę bożonarodzeniową „Mario, czy ty wiesz?” Jej wykonanie zostało zauważone i docenione przez jury, które nagrodziło ją wyróżnieniem.

   

  Warto podkreślić, że poziom konkursu był bardzo wysoki. Dominika konkurowała z niezwykle utalentowanymi uczniami szkół średnich, dlatego wyróżnienie wśród tylu talentów wokalnych, to ogromny sukces i powód do dumy.

   

  Wszyscy znamy talent i pasję muzyczną Dominiki. Mamy szczęście i radość podziwiać jej głos podczas szkolnych uroczystości. Występem w powyższym konkursie Dominika potwierdziła tylko swoje wielkie umiejętności wokalne, wrażliwość i klasę sceniczną. Nie tylko przepięknie zaśpiewała, ale stworzyła na scenie wyjątkowy klimat, budując odpowiedni nastrój, budząc emocje. Dodatkowego uroku występowi Dominiki nadał akompaniament Michała Szmyda, naszego byłego ucznia.

  Dominiko! Gratuluję i dziękuję.         
         


           

  Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie

  38-400 Krosno, ul. Księdza Piotra Skargi 1

  tel: 13-43-688-21, fax.13-43-224-73

  email: zespol@cku.krosno.pl

   

   

  Copyright © ZSKU Krosno 2022

  1. Przydatne linki