Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie
 
 

ZESPÓŁ SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KROŚNIE


  Życzenia dla naszych Mam
  dodany przez ZSKU dnia 2021-05-25
   
  2021May259344581533200.jpg

           Mamo, w ten szczególny dzień chciałabym podziękować Ci za wszystko co dla mnie zrobiłaś oraz złożyć najserdeczniejsze życzenia.

  Kilkanaście lat temu postanowiłaś oddać całą siebie, swoje plany i marzenia dla mnie, zrezygnowałaś z samorozwoju, abym ja mogła czuć Twoją matczyną miłość. Postawiłaś mnie na pierwszym miejscu i, mimo że wydaje się to banalne, chciałabym Ci za tą decyzję podziękować. W każdej chwili mojego życia byłaś, jesteś i wiem, że będziesz przy mnie. Przy każdej porażce i zwycięstwie, kiedy popełniałam błędy, kiedy sama gubiłam się … Ty zawsze byłaś obok i mnie wspierałaś, dodawałaś siły i otuchy, pomagałaś w podejmowaniu trudnych decyzji.

  Chciałam z całego serca życzyć Ci Mamo samych radosnych dni i uśmiechu na Twojej pięknej twarzy, całej masy cierpliwości, która na pewno się przyda, dużo zdrówka i siły do pokonywania trudności jakie niosą zwykłe dni. Wyrozumiałości dla swoich pociech, spełnienia wszystkich marzeń i planów ale przede wszystkim przesyłam Ci Mamo ogrom miłości i masę buziaków!

  Kocham Cię Mamo i dziękuję za wszystko!

  Wszystkim matkom w dniu ich święta dedykujemy muzyczny upominek w wykonaniu braci Kaczmarek – piosenkę z repertuaru Bernarda Ładysza – „Moja matko ja wiem”

  https://www.youtube.com/watch?v=q6BoNdPPgAo

   

          Tekst napisała Wiktoria

  Życzenia zaś składają swoim Kochanym Mamom

  wszyscy uczniowie i słuchacze ZSKU w Krośnie

            
         


           

  Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie

  38-400 Krosno, ul. Czajkowskiego 49

  tel: 13-43-688-21, fax.13-43-224-73

  email: zespol@cku.krosno.pl

   

   

  Copyright © ZSKU Krosno 2021

  Przydatne linki