ZESPÓŁ SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KROŚNIE


  Roksana Łobaza i Paweł Trybus - Stypendystami Prezesa Rady Ministróww roku szkolnym 2020/2021
  dodany przez Karolina Krężałek dnia 2021-01-06
   
  2021Jan0612045316098000.jpg

  "Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać" - Ignacy Paderewski

  Z ogromną dumą i radością informujemy, że dwoje uczniów naszej szkoły znalazło się w gronie 7092 najlepszych uczniów szkół średnich w Polsce i otrzymało  Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Są to: Roksana Łobaza i Paweł Trybus!

  Roksana i Paweł uzyskali najwyższe średnie ocen i wzorowe zachowanie w danym typie szkoły. Warto także podkreślić, że tych dwoje zostało także stypendystami "Stypendium Młodego Zawodowca".

  • Roksana Łobaza to uczennica klasy II technikum 5-letniego, na kierunku Technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Ma 16 lat i mieszka w Krośnie. Uwielbia rysować i słuchać muzyki (szczególnie popu). Fascynuje ją Azja Wschodnia. Roksana uzyskała w poprzednim roku szkolnym średnią ocen - 5,00.

   

  • Paweł Trybus kształci się na kierunku Technik grafiki i poligrafii cyfrowej i chodzi do klasy II 4-letniego technikum po gimnazjum. Paweł w styczniu kończy 18 lat. Mieszka w Chorkówce. Uwielbia projektować kalendarze, ulotki itp. Paweł interesuje się pożarnictwem. To zapalony strażak. Od 2014 r. czynnie działa w OSP: bierze udział w akcjach, zawodach, a także reprezentuje jednostkę w turniejach wiedzy pożarniczej. Średnia ocen uzyskana przez Pawła to 5,25.

   

  Serdecznie gratulujemy naszym Stypendystom i życzymy dalszych sukcesów! Powodzenia, Kochani,  w życiu szkolnym i osobistym.

  PS. Ze względów epidemicznych w tym roku nie było uroczystego rozdania świadectw przez władze województwa podkarpackiego. Skromną uroczystość zorganizowaliśmy w szkole. Dyplomy wraz z gratulacjami stypendyści otrzymali z rąk Dyrekcji ZSKU w Krośnie. 

   

  Karolina Krężałek         
         


           

  Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie

  38-400 Krosno, ul. Czajkowskiego 49

  tel: 13-43-688-21, fax.13-43-224-73

  email: zespol@cku.krosno.pl

   

   

  Copyright © ZSKU Krosno 2018

  Przydatne linki