Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie
 
 

ZESPÓŁ SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KROŚNIE


  „Nasze fascynacje literackie” - wystawa w bibliotece szkolnej
  dodany przez Anna Korab dnia 2019-06-08
   
  2019Jun0817514680481400.jpg

  W dniu 6 czerwca, w bibliotece szkolnej otwarto ekspozycję pod hasłem – „Nasze fascynacje literackie”. Jej powstanie zostało połączone z organizacją akcji czytelniczej – Jak nie czytam, jak czytam, która już czwarty rok jest organizowana w Polsce, i nasza szkoła również wzięła w niej udział.

   

  Na wystawie zostały wyeksponowane książki, które zrobiły duże wrażenie na czytelnikach, i dlatego rekomendują je innym. Były wśród nich zarówno książki dla młodzieży, jak i dorosłych, literatura obyczajowa, sensacyjna czy też klasyczna. Były nowości wydawnicze i wznowienia wydań wcześniejszych.

   

  Autorzy recenzji to zarówno obecni uczniowie, jak i absolwenci. Swoimi zainteresowaniami czytelniczymi podzielili się też nasi nauczyciele.

   

  Wystawa została bardzo przychylnie przyjęta przez młodzież jak i nauczycieli. Niektóre rekomendowane książki już znalazły swoich nowych czytelników. Myślę więc, że odniosła zamierzony efekt, bowiem zachęciła do aktywności czytelniczej na zbliżające się wielkimi krokami wakacje.

   

  Anna Korab

   

  Galeria zdjęć

         
         


           

  Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie

  38-400 Krosno, ul. Księdza Piotra Skargi 1

  tel: 13-43-688-21, fax.13-43-224-73

  email: zespol@cku.krosno.pl

   

   

  Copyright © ZSKU Krosno 2022

  1. Przydatne linki