ZESPÓŁ SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KROŚNIE


  Giełda szkół w Zręcinie
  dodany przez Elżbieta Misiak-Gancarz dnia 2019-03-07
   
  2019Mar1216044416437400.jpg

  Wykształcenie, podobnie do ubrania, winno być starannie dopasowane do osoby.

  Zbyt małe uwiera, za obszerne śmieszy.

  Andrzej Dobrowolski

   

   

   

              W dniu 3 marca w gimnazjum w Zręcinie odbyła się już czwarta z rzędu Giełda Szkół. Otworzył ją jak zwykle uroczyście Pan Dyrektor gościnnej placówki -Paweł Przetacznik. Poszczególne, licznie zebrane szkoły  średnie miały okazję zaprezentować uczniom klas trzecich gimnazjum, ósmych i siódmych szkoły podstawowej swoją ofertę edukacyjną. Giełda cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony rodzimych, jak i przyjezdnych uczniów, którzy z zaciekawieniem przysłuchiwali się informacjom ze strony swoich starszych kolegów i koleżanek. Z naszej szkoły byli to niezawodni: Hubert Grzeliński, Kornelia Śmiech i Natalia Kania. Okazało się, że nasz uczeń ma wielu fanów i przyjaciół, co dobrze wróży i dla niego i dla nas. Nasza szkoła wśród innych placówek prezentowała się bardzo dobrze. Uczniowie gimnazjum, jak i szkoły podstawowej mogli sobie zrobić profesjonalne indywidualne  zdjęcie, zobaczyć, jak można dzięki nowoczesnym technologiom stworzyć wizualizację graficzną oraz obejrzeć artystyczne zdjęcia uczniów naszego technikum.

              Myślę, że wyjazd ten był bardzo owocny, gdyż przedstawiciele klasy drugiej spisali się na medal, cierpliwie i profesjonalnie opowiadając zainteresowanym o naszej szkole. Mamy nadzieję, że nasza propozycja kształcenia przełoży się na dobry nabór, czego sobie wszyscy życzymy.

  Na koniec pragnę dodać, że nauczyciele w osobach Pani Doroty Bałuki i Elżbiety  Misiak-Gancarz otrzymali na pamiątkę monografię gimnazjum w Zręcinie im. Jana Pawła II, która już znajduje się w zbiorach  naszej biblioteki.

  Elżbieta Misiak-Gancarz         
   
         


           

  Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie

  38-400 Krosno, ul. Czajkowskiego 49

  tel: 13-43-688-21, fax.13-43-224-73

  email: zespol@cku.krosno.pl

   

   

  Copyright © ZSKU Krosno 2018

  Przydatne linki