ZESPÓŁ SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KROŚNIE


  Studniówka 2019
  dodany przez Justyna Czekańska dnia 2019-02-20
   
  2019Feb2012211426973200.jpg

  "Bo coś w szaleństwach jest z młodości,
  Wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,
  Co jest mądrzejsze od mądrości
  I rozumniejsze od rozumu".

   

  Dnia 26 stycznia o godzinie 18.00 w Hotelu Nafta w Krośnie rozpoczął się bal studniówkowy klas: IVTCPG/ FT, III LOA i III LOB. Nadeszło długo wyczekiwane przez wszystkich wydarzenie – noc, od której zaczyna się symboliczne odliczanie do egzaminu maturalnego. Po dobrej zabawie, już tylko 100 dni dzieli uczniów od podsumowania dotychczasowej edukacji.  

   

  Zanim zaczęła się zabawa uczniowie i słuchacze podziękowali Dyrekcji i nauczycielom za stworzenie dobrych warunków do zdobywania wiedzy. Za codzienny uśmiech, troskę oraz krzepiące słowo w chwilach, w których  zaczynali wątpić; za każde 45 minut, za każdą poprawioną pracę i za każdą.. no może nie każdą - ocenę wpisaną do dziennika.

   

  Szczególne podziękowania skierowano do wychowawczyń Pani Justyny Czekańskiej, Pani Barbary Marszałek i Pani Alicji Węgrzyniak – za pomoc,  zrozumienie i wierne towarzyszenie we wspólnej wędrówce. „W szkolnej rzeczywistości, trudach pracy i radościach sukcesów towarzyszyliście nam zawsze Wy - drodzy wychowawcy. Doceniamy trud, jaki włożyliście w nasze nauczanie. Pragniemy podziękować za przekazaną wiedzę, za Waszą wyrozumiałość i cierpliwość”.

   

  Uroczystego otwarcia balu dokonała Pani Dyrektor Bożena Cząstka, która po pięknej przemowie w pierwszej parze prowadziła wraz z Danielem Dudkiem dostojnego poloneza. A później już tylko zabawa, zabawa, zabawa…..

   

  Galeria zdjęć         
         


           

  Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie

  38-400 Krosno, ul. Czajkowskiego 49

  tel: 13-43-688-21, fax.13-43-224-73

  email: zespol@cku.krosno.pl

   

   

  Copyright © ZSKU Krosno 2018

  Przydatne linki