ZESPÓŁ SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KROŚNIE


  Szkolna Wigilia A. D. 2017
  dodany przez B.Marszałek dnia 2017-12-22
   
  2017Dec2918400046437600.jpg

  W dniu 22 grudnia 2017 roku o godzinie 1200 odbyła się uroczysta  Wigilia Szkolna, która zgromadziła zarówno pracowników jak i emerytów naszej szkoły.

   

  Pani Dyrektor  Bożena Cząstka przywitała wszystkich zgromadzonych na  tej uroczystości. Następnie oddała głos młodzieży, która przygotowała  krótkie przedstawienie, wg scenariusza który pokazał polską rodzinę przygotowującą się do wieczerzy wigilijnej.  Ten ciekawy i pełen humoru obraz uświadomił nam z jakimi problemami borykamy się podczas świątecznych przygotowań, ile nieoczekiwanych zabawnych sytuacji może się wydarzyć.

   

  Scenariusz powstał za sprawą ucznia klasy pierwszej  -  Bartosza Bożka.  Przedstawienie przygotowali pod względem aktorskim, jak i scenograficznym w całości uczniowie klasy pierwszej: Jakub Czelny, Kornelia Śmiech, Beatka Gębacz, Kacper Buczyński, Weronika Mazur, Jakub Gardygała, Bartłomiej Świrad, Weronika Góra, Julia Czekańska oraz  Hubert Grzeliński. Zdjęcia z uroczystości wykonywały: Paulina Łapacz i Wiktoria Pojnar.  

   

  Dziękuję wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie . Byliście naprawdę wspaniali!

   

  Po części artystycznej i wspólnej modlitwie  wszyscy połamali się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i zasiedli do Wigilijnego stołu pełnego  wyśmienitych potraw. Tej uroczystości towarzyszył wyjątkowy nastrój, pełen życzliwości i dobrych myśli oraz wspomnień.
                                

   

   Barbara Marszałek

            
         


           

  Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie

  38-400 Krosno, ul. Czajkowskiego 49

  tel: 13-43-688-21, fax.13-43-224-73

  email: zespol@cku.krosno.pl

   

   

  Copyright © ZSKU Krosno 2018

  Przydatne linki