ZESPÓŁ SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KROŚNIE


  Szkolne obchody rocznicy Odzyskania Niepodległości
  dodany przez Dorota Bałuka dnia 2017-11-14
   
  2017Nov1415413873163900.jpg

  Aby odpowiednio uczcić  i zaznaczyć obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole, uczniowie  klas młodzieżowych, pod opieką merytoryczną Pani Doroty Bałuki przygotowali akademię. Zaprezentowali w niej zebranym najważniejsze dla Polaków wydarzenia  z czasów zaborów, ich bohaterską walkę za Ojczyznę, oraz wykonali pieśni patriotyczne.

   

  W tym przedsięwzięciu wzięli udział uczniowie klasy pierwszej: Jakub Czelny, Weronika Góra, Kornelia Śmiech, oraz drugiej: Bartosz Bochnia. Klasę trzecią reprezentowali: Aleksandra Lenko, Kinga Krówka, Oliwia Trygar oraz Daniel Dudek.
        

  Jak co roku, wcześniej, w dniu 11 listopada 2017 roku poczet sztandarowy Zespołu Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie w składzie: - Weronika Styburska i Jakub Czelny z  klasy I GiPC/FiM oraz Aleksandra Lenko z klasy III TCPG/FT wzięli udział w miejskich obchodach 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

   

  Uczniowie, wraz z Panią Wicedyrektor Elżbietą Kubit i Panem Eugeniuszem Gąsiorem, uczestniczyli we Mszy świętej w kościele farnym, a następnie razem z reprezentacjami innych szkół udali się na krośnieński rynek pod pomnik Józefa Piłsudskiego, gdzie złożono wieńce i wysłuchano przemówień władz miasta Krosna.
                                                  

   

  Dorota Bałuka

   

   

  Galeria zdjęć         
         


           

  Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie

  38-400 Krosno, ul. Czajkowskiego 49

  tel: 13-43-688-21, fax.13-43-224-73

  email: zespol@cku.krosno.pl

   

   

  Copyright © ZSKU Krosno 2018

  Przydatne linki