ZESPÓŁ SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KROŚNIE


  Warsztaty fotograficzne i grafiki komputerowej dla gimnazjalistów
  dodany przez ZSKU dnia 2018-02-28
   
  2018Feb2821322317468800.jpg

  Zapraszamy gimnazjalistów klas III zainteresowanych nauką na kierunkach Technik fotografii i multimediów oraz Technik grafiki i poligrafii cyfrowej na bezpłatne warsztaty fotograficzne i grafiki komputerowej.

   

  Zajęcia mają na celu zapoznanie z profesjonalnym sprzętem fotograficznym, technikami fotografii oraz profesjonalnym oprogramowaniem służącym do tworzenia grafiki komputerowej.

   

  Odbywać się będą w studiu fotograficznym i pracowni grafiki komputerowej znajdujących się w naszej szkole – Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie ul. Czajkowskiego 49 - z zapewnieniem potrzebnego sprzętu, fachowej kadry wykładowczej i miłej atmosfery. Ilość miejsc jest ograniczona, by zapewnić uczestnikom komfort pracy i pełnego zaangażowania w warsztaty.

   

  Zajęcia rozwijają pasję fotograficzną, graficzną, kreatywne umiejętności i poczucie estetyki – tym samym pogłębiają wiedzę o fotografii i grafice komputerowej.

   

  Współczesny świat, a zwłaszcza techniki multimedialne rozwijają się i zmieniają z dnia na dzień, więc świadomy ich odbiorca i twórca powinien orientować się w nowościach, pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać zdolności.
  Technologia fotograficzna i grafika komputerowa to jedna z prężnie rozwijających się dziedzin – a nasze warsztaty wychodzą jej naprzeciw.

   

  Przyjdź na nasze zajęcia fotograficzne i graficzne, sprawdź siebie, swoje wyczucie piękna i kreatywność.

   

  Zgłoszenia prosimy przesłać na adres e-mail: promocja.do@gmail.com lub zgłosić telefonicznie: 134368821 do dnia 27 marca 2018r.

   

  O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

   

  Rozpoczęcie warsztatów 7 kwietnia 2018 r. o godzinie 9:00.
  Szczegóły na naszej stronie http://zespol.cku.krosno.pl/warsztaty
                                 

            
         


           

  Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie

  38-400 Krosno, ul. Czajkowskiego 49

  tel: 13-43-688-21, fax.13-43-224-73

  email: zespol@cku.krosno.pl

   

   

  Copyright © ZSKU Krosno 2018

  Przydatne linki