WAKACJE 2017
dodany przez Dyrekcja ZSKU dnia 2017-06-24    

Wybrzmiał ostatni, w tym dniu, dzwonek i „ogłosił” koniec roku szkolnego 2016/2017, a tym samym rozpoczęcie - tak wyczekiwanych – przez Wszystkich wakacji.

Zatem, całej Społeczności Szkolnej dziękujemy za rok wspólnej - wytężonej, solidnej i rzetelnej pracy.

Uczniom i Słuchaczom życzymy wspaniałych, słonecznych wakacji - pełnych fantastycznych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. Bądźcie jednak rozsądni i chrońcie swoje zdrowie i życie, bo każdy z nas ma je tylko jedno.

Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom także życzymy słonecznych dni i odpoczynku od szarej, codziennej szkolnej rzeczywistości.
Wracajcie Wszyscy wypoczęci i pełni sił do dalszej nauki i pracy.

Czekamy na Was …

< ...

     
 
Nauczyciel i Uczeń na Medal!
dodany przez E. Gancarz dnia 2017-06-23    

Isokrates powiedział:

Rodzicom zawdzięcza uczeń tylko życie,
nauczycielowi życie dobre i szczęśliwe.


W dniu 23. czerwca 2017 roku, w świetlicy szkolnej, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017.

Po odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrała Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Agnieszka Pabian, która na ręce Pani Dyrektor złożyła wyrazy uznania i podziękowania za cały rok szkolny, za opiekę nad uczniami i wzorcowe prowadzenie szkoły.
Następnie, w imieniu Samorządu Uczniowskiego, głos zabrali Karolina Bulewicz i Konrad Nowotyński z klasy III TCPG/FT.

Wypowiedzieli następujące słowa:


„W imieniu Samorządu Uczniowskiego, ...

     
 
ZAKOŃCZENIE „KURSU PROJEKTOWANIA I ZARZĄDZANIA STRONAMI INTERNETOWYMI”
dodany przez Aneta Bator dnia 2017-06-22    

ZAKOŃCZENIE „KURSU PROJEKTOWANIA I ZARZĄDZANIA STRONAMI INTERNETOWYMI” w ramach projektu „Kształcenie Zawodowe Szansą Rozwoju”

W dniu 22 czerwca 2017 r. w uczniowie kl. III Fototechnik w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie ukończyli „Kurs projektowania i zarządzania stronami internetowymi” i otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobycie nowych, ciekawych umiejętności.

Kurs obejmujący 84 godziny zajęć ukończyli: Gabriela Wityńska, Bernadetta Baran, Angelika Krzywda, Klaudia Szafrańska, Anna Gierlicka, Karolina Bulewicz, Sabina Borek, Oliwia Szteliga, Monika Mastyj i Karolina Gierek

Zajęcia prowadził Bogdan Skotnicki.

Uczniowie wykorzystali okazję rozwoju swoich zainteresowań i z pewnością zwiększyli swoje szanse na wymagającym rynku pracy.

Kurs był jednym z elementów re ...

     
 
Warsztaty fotograficzne w Ciśniańsko-Wetlińskim Parku Krajobrazowym.
dodany przez A. Kuliga dnia 2017-06-20    

W dniach 12-14 czerwca 2017 odbyły się warsztaty fotograficzne dla 17 uczniów naszej szkoły organizowane i finansowane przez Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie.

Tym razem celem naszej fotograficznej wyprawy był Ciśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy.

W pierwszym dniu warsztatów po zakwaterowaniu w ośrodku wypoczynkowym Wisan, w Bystrem zapoznaliśmy się z walorami C-W  Parku Krajobrazowego i Nadleśnictwa Baligród, które przedstawiły Pani Ewa Scelina - pracownik Nadleśnictwa Baligród, nasz przyszł ...

     
 
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości 2017
dodany przez Dyrekcja ZSKU dnia 2017-06-20    

Celem konkursu było zebranie i promowanie przykładów dobrych praktyk w zakresie zapewniania jakości w szkołach zawodowych, przy czym dobra praktykę rozumiano jako „sprawdzoną, godną naśladowania inicjatywę, często przełamującą dotychczasowe schematy postrzegania pewnych kwestii, nastawioną na rozwiązanie problemu (lub jego części), wykazującą duży stopień skuteczności, a także pewne nowatorstwo i prostotę”.

Dyrektor Zespołu Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie Pani Bożena Cząstka miała przyjemność wziąć udział w uroczystej gali finałowej konkursu „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości 2017”. Odebrała podczas niej dyplom potwierdzający uznanie projektu -Wsparcie kształcenia zawodowego uczniów i słuchaczy ZSKU w Krośnie poprzez e-learning za „Dobrą praktykę”.


...

     
 


 
  Wydarzenia
    Szukaj na stronie ZSKUlupa

BIP

Twoje IP: 54.80.5.2

Other 
  1   licznik 636806  

ws
Copyright © Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie 2017