Wyjście na wystawę
dodany przez Wiktor Szyndak dnia 2022-05-18
 
2022May186482089074400.jpg

W czwartek 12 maja młodzież naszej szkoły ucząca się na kierunku "Technik fotografii i multimediów" z klasy 3 udała się na wystawę fotografii.

 

W Saloniku Artystycznym Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej prezentowane są aktualnie prace fotograficzne Artura Michelisa, artysty fotografa i kreatora mody z Krosna. Otwarcie wystawy zatytułowanej „Wielowątkowość w kadrach” odbyło się w środę 11 maja 2022 r.
Artur Michelis, urodzony w 1994 roku w Krośnie. Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Krośnie w klasie fortepianu oraz policealnego studium w Rzeszowie na kierunku fotografia.
Zajmuje się fotografią portretową i modową, jego prace pokazywane były na wystawach w Polsce (głównie w województwie podkarpackim, ale również w Katowicach, Chojnicach, Kołobrzegu) oraz za granicą (w mieście Enerhodar we wschodniej Ukrainie).

 

Nasza młodzież z zainteresowaniem obejrzała prace młodego fotografika. Z pewnością zachęci to naszych absolwentów do kontynuowania nauki w tym kierunku po ukończeniu naszej szkoły.

 

 

Opiekun
Wiktor Szyndak       
       

Copyright © ZSKU KROSNO 2022