Życzenia dla naszych Mam
dodany przez ZSKU dnia 2021-05-25
 
2021May259344581533200.jpg

         Mamo, w ten szczególny dzień chciałabym podziękować Ci za wszystko co dla mnie zrobiłaś oraz złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Kilkanaście lat temu postanowiłaś oddać całą siebie, swoje plany i marzenia dla mnie, zrezygnowałaś z samorozwoju, abym ja mogła czuć Twoją matczyną miłość. Postawiłaś mnie na pierwszym miejscu i, mimo że wydaje się to banalne, chciałabym Ci za tą decyzję podziękować. W każdej chwili mojego życia byłaś, jesteś i wiem, że będziesz przy mnie. Przy każdej porażce i zwycięstwie, kiedy popełniałam błędy, kiedy sama gubiłam się … Ty zawsze byłaś obok i mnie wspierałaś, dodawałaś siły i otuchy, pomagałaś w podejmowaniu trudnych decyzji.

Chciałam z całego serca życzyć Ci Mamo samych radosnych dni i uśmiechu na Twojej pięknej twarzy, całej masy cierpliwości, która na pewno się przyda, dużo zdrówka i siły do pokonywania trudności jakie niosą zwykłe dni. Wyrozumiałości dla swoich pociech, spełnienia wszystkich marzeń i planów ale przede wszystkim przesyłam Ci Mamo ogrom miłości i masę buziaków!

Kocham Cię Mamo i dziękuję za wszystko!

Wszystkim matkom w dniu ich święta dedykujemy muzyczny upominek w wykonaniu braci Kaczmarek – piosenkę z repertuaru Bernarda Ładysza – „Moja matko ja wiem”

https://www.youtube.com/watch?v=q6BoNdPPgAo

 

        Tekst napisała Wiktoria

Życzenia zaś składają swoim Kochanym Mamom

wszyscy uczniowie i słuchacze ZSKU w Krośnie

        
       

Copyright © ZSKU KROSNO 2021