„CO TY ROBISZ DLA ŚRODOWISKA?” Konkurs Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego
dodany przez Anna Korab dnia 2020-11-30
 
2020Nov3017004411650500.jpg

Młodzieżowy Sejmik Województwa Podkarpackiego pragnie zaprosić uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie „Co ty robisz dla środowiska?”.

 

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi młodego pokolenia na problemy związane z tematem ekologii i ochrony środowiska oraz zachęcenie młodzieży do czynnego angażowania się w kwestię dbałości o naszą planetę. Jest to również świetna okazja do rozwijania przez uczestników swoich talentów artystycznych.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać wiersz, esej, opowiadanie bądź felieton (kategoria dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych) o tematyce ekologicznej, ukazującej refleksje o stanie środowiska naturalnego czy metodach jego ochrony. Termin nadsyłania prac mija 31 grudnia 2020 roku, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

W załączniku przesyłamy Państwu regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu facebookowego – Młodzieżowy Sejmik Województwa Podkarpackiego, gdzie znaleźć można więcej informacji o konkursie, ale również innych ciekawych akcjach.

 

 Zapraszamy do czynnego udziału w wydarzeniu.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/411001806935907

 

 Link do regulaminu: https://drive.google.com/file/d/18khnSK4QncX4X0jl2Rc4s28DvHj0n5XM/view?usp=sharing

 

Karta zgłoszeniowa: https://drive.google.com/file/d/1EJTcHWqu8-hjVRs8-GBiDRwYgeHqoIef/view?usp=sharing

 

Osoby chętne zapraszam do kontaktu ze mną na Microsoft Teams lub platformie Moodle, postaram się udzielić pomocy.

 

Materiały zgromadziła i udostępniła

Anna Korab

        
       

Copyright © ZSKU KROSNO 2021