Dzień Chłopaka w internacie
dodany przez Elżbieta Misiak-Gancarz dnia 2019-10-10
 
2019Oct1019350486177400.jpg

Jak się bawić, to się bawić…
 

     W dniu  7 października w naszym internacie odbył się nieco spóźniony, ale radosny i pierwszy w tym miejscu, inaugurujący działalność tej placówki -Dzień Chłopaka! Imprezę poprowadziła przewodnicząca Sylwia Płonka, która bohaterom wieczoru przekazała następujące życzenia:

My dziewczyny-z okazji Waszego Święta-chcemy złożyć Wam najlepsze życzenia, przede wszystkim-spełnienia marzeń ,sukcesów  w szkole oraz prawdziwej, pięknej miłości. Zaprosiła też do wspólnej zabawy.
 Żeńska część społeczności przygotowała dla swoich kolegów kilka konkurencji. A były to:


● wbijanie gwoździa
● ubijanie białka
●  malowanie ust, rzęs i powiek
● chodzenie na szpilkach
● 10 pompek
● wybór i odpowiedzi na pytania konkursowe


Zadania oceniało jury w składzie:


Weronika Morawska
Wiktoria Zubilewicz
Magdalena Prokop


W każdym zadaniu liczyły się nie tylko czas, ale też precyzja i solidność wykonania. Chłopcy  wspierali się drużynowo. Widać było ich dystans do siebie, jak również koleżeńskość i współpracę. Podczas odbywanych konkurencji nie brakowało śmiechu i dopingu publiczności, wesołych wpadek czy zaciętej rywalizacji. Chłopcy dali z siebie wszystko, walczyli dzielnie i do końca.


W wyniku podsumowania głosów jury, najlepszymi chłopakami internatu okazali się:


I miejsce: Waldemar Mazur
II miejsce: Adam Koruc
III miejsce: Michał Telega

 

Uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne muszki, laureaci dodatkowo dyplomy, a wszyscy chłopcy słodycze w postaci cukierków oraz smoczków-lizaków. Na koniec na męską część społeczności spłynęły fajerwerki w postaci conffetti. Tym optymistycznym akcentem imprezę zakończono. Całość  wydarzenia dokumentowała Roksana Hans, uczennica klasy II Technikum w ZSKU.

Dziękuję pięknie za pomoc moim koleżankom: Joasi Baran, wychowawczyni grupy I, Agatce Cząstce, wychowawczyni grupy II i do następnego razu…

 

Elżbieta Misiak-Gancarz
Wychowawczyni grupy III       
       

Copyright © ZSKU KROSNO 2020