XVI Targi Edukacyjne w Krośnie
dodany przez Ewa Wajs dnia 2019-03-19
 
2019Mar1917151965621600.jpg

W dniach 14-15 marca 2019 roku, w Krośnieńskiej Hali Sportowej odbyły się XVI Targi Edukacyjne pod Honorowy patronat Prezydenta Miasta Krosna – Pana Piotra Przytockiego. Tam, 21 szkół ponadgimnazjalnych miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego zaprezentowało swoją ofertę edukacyjną dla gimnazjalistów i ośmioklasistów na rok szkolny 2019/2020.

Jak co roku, swoją ofertę edukacyjną przedstawiła również nasza szkoła. Przygotowaliśmy ekspozycję, której celem była promocja kierunków kształcenia oferowanych przez naszą placówkę w roku szkolnym 2019/20. Stoisko zostało przygotowane tak, aby zachęcić gimnazjalistów do podjęcia nauki  w takich zwodach jak: technik fotografii i multimediów oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Mamy nadzieję, że przyszli absolwenci gimnazjum i szkoły podstawowej kierując się rzeczywistymi potrzebami rynku pracy i atrakcyjnością przedstawionych kierunków podejmą naukę w naszej szkole.

Zapewniamy wysoką jakość kształcenia jak również oferujemy zajęcia praktyczne w profesjonalnie wyposażonych pracowniach zarówno pod względem sprzętowym jak i specjalistycznego oprogramowania.

Targi indywidualnie odwiedzili także nauczyciele, rodzice gimnazjalistów no i oczywiście młodzież.

Podziękowania należą się nauczycielom oraz uczniom z klasy I i II, którzy aktywnie promowali naszą szkołą przez dwa dni trwających targów.

 

Ewa Wajs       
       

Copyright © ZSKU KROSNO 2019