Studniówka 2019
dodany przez Justyna Czekańska dnia 2019-02-20
 
2019Feb2012211426973200.jpg

"Bo coś w szaleństwach jest z młodości,
Wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,
Co jest mądrzejsze od mądrości
I rozumniejsze od rozumu".

 

Dnia 26 stycznia o godzinie 18.00 w Hotelu Nafta w Krośnie rozpoczął się bal studniówkowy klas: IVTCPG/ FT, III LOA i III LOB. Nadeszło długo wyczekiwane przez wszystkich wydarzenie – noc, od której zaczyna się symboliczne odliczanie do egzaminu maturalnego. Po dobrej zabawie, już tylko 100 dni dzieli uczniów od podsumowania dotychczasowej edukacji.  

 

Zanim zaczęła się zabawa uczniowie i słuchacze podziękowali Dyrekcji i nauczycielom za stworzenie dobrych warunków do zdobywania wiedzy. Za codzienny uśmiech, troskę oraz krzepiące słowo w chwilach, w których  zaczynali wątpić; za każde 45 minut, za każdą poprawioną pracę i za każdą.. no może nie każdą - ocenę wpisaną do dziennika.

 

Szczególne podziękowania skierowano do wychowawczyń Pani Justyny Czekańskiej, Pani Barbary Marszałek i Pani Alicji Węgrzyniak – za pomoc,  zrozumienie i wierne towarzyszenie we wspólnej wędrówce. „W szkolnej rzeczywistości, trudach pracy i radościach sukcesów towarzyszyliście nam zawsze Wy - drodzy wychowawcy. Doceniamy trud, jaki włożyliście w nasze nauczanie. Pragniemy podziękować za przekazaną wiedzę, za Waszą wyrozumiałość i cierpliwość”.

 

Uroczystego otwarcia balu dokonała Pani Dyrektor Bożena Cząstka, która po pięknej przemowie w pierwszej parze prowadziła wraz z Danielem Dudkiem dostojnego poloneza. A później już tylko zabawa, zabawa, zabawa…..

 

Galeria zdjęć       
       

Copyright © ZSKU KROSNO 2020