DZIEŃ CHŁOPAKA W ZSKU
dodany przez Katarzyna Zientarska dnia 2018-10-12
 
2018Oct127570330982200.jpg

30 września to data wyróżniona w kalendarzu, obchodzimy wówczas DZIEŃ CHŁOPAKA. Ponieważ dzień ten w 2018 roku przypadł na niedzielę, w naszej szkole Dzień Chłopaka obchodziliśmy 1 października. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski.

Kolegom i panom nauczycielom zaproponowano kilka konkurencji, które miały wyłonić Super Chłopaków. Pierwsza konkurencja przeznaczona była dla nauczycieli i polegała na sprawnym uruchomieniu komputerów. W szranki stanęli panowie Eugeniusz Gąsior i Artur Kuliga wraz z asystentkami Anią Kubicką (kl. IV) i Ewą Filą (kl. III). Zwyciężył team: Ewa Fila i Artur Kuliga. Gratulacje!

W kolejnych konkurencjach brały udział męskie drużyny z każdej klasy. Zadania jakie mieli do wykonania to: rozpoznawanie marek samochodów, „kąpiel w pianie” czyli idealne ubicie piany z białek, eleganckie i fantazyjne zawiązanie krawata oraz „test na wytrzymałość” polegający na pokrojeniu cebuli w drobną kostkę bez uronienia łzy.

Wykonanie poszczególnych zadań skrupulatnie oceniało jury, w składzie którego zasiadali: pani dyrektor Bożena Cząstka, pani Ewa Wajs, pani Dorota Bałuka i pan Marcin Bednarz. Po podliczeniu punktacji, jury ogłosiło wyniki.

I miejsce – Paweł Machowski i Kacper Lech (kl. III)

II miejsce – Jakub Czelny i Daniel Zajdel (kl. II)

III miejsce – Adrian Jaskółka i Maksym Shanda (kl. I)

Gratulacje!

 

Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i tytuł Super Chłopaków. A dla wszystkich były słodycze.

Dziękuję za zaangażowanie się w przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości Samorządowi Uczniowskiemu i Radzie SU.

 

Katarzyna Zientarska (opiekun SU)

 

        
       

Copyright © ZSKU KROSNO 2020