Nowy Rok Szkolny - 2018/2019
dodany przez Dyrekcja ZSKU dnia 2018-09-14
 
2018Sep1419073749807200.jpg

W dniu 3 września, w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość inaugurująca Nowy Rok Szkolny -  2018/2019. Rozpoczęło ją wspólne odśpiewanie hymnu narodowego. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Bożena Cząstka, która serdecznie powitała Panią Lucynę Opoń – kierownika Delegatury Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Krośnie, nauczycieli ,uczniów ,  i Rodziców. Przede wszystkim zwróciła się do młodzieży z wiarą, że ten nowy rok  będzie dla nich owocny w sukcesy i przyniesie wiele powodów do radości i zadowolenia. Podkreśliła że należy dobrze wystartować aby później nie mieć trudności w trakcie biegu jakim w przypadku szkoły jest rok szkolny. Zapewniła też że jeżeli komuś zdarzy się mieć jakieś braki to nie pozostawimy go samemu sobie tylko zorganizujemy mu pomoc.

 

Następnie zabrała głos Pani Lucyna Opoń, która powitała młodzież i życzyła im powodzenia w nowym roku szkolnym jak również przekazała życzenia z okazji nowego roku na ręce Pani Dyrektor od Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pani Małgorzaty Rauch.


Wszystkim uczniom i nauczycielom, a zwłaszcza klasie I technikum wraz z wychowawczynią -  Panią Ewą Wajs, życzymy dobrego samopoczucia  w naszej szkole oraz wszelkiej pomyślności na edukacyjnym szlaku. Życzenia Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pani Małgorzaty Rauch z okazji nowego roku szkolnego >>>  
     
       

Copyright © ZSKU KROSNO 2020