Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
dodany przez E. Gancarz dnia 2018-06-23
 
2018Jun2310002006369700.jpg

Chwilo trwaj, jesteś piękna!

monolog Fausta z utworu Goethego

 

Słowa z utworu wielkiego romantyka w pełni oddają atmosferę, która towarzyszyła uczniom i nauczycielom w Dzień Zakończenia Roku Szkolnego 2017/2018.

 

Jak ten czas szybko płynie… Dopiero w jesienny czas witaliśmy obecny rok szkolny, a już dobiegł końca. Ten fakt potwierdzają słowa piosenki: Upływa szybko życie, jak potok płynie czas.

 

W dniu 22 czerwca ,młodzież ,jak co roku, zwróciła się do zebranych na świetlicy szkolnej z następującymi słowami:

za włożony trud, za serce i cierpliwość, za troskę i wyrozumiałość, chcemy nisko się pokłonić naszym wychowawcom, nauczycielom, Dyrekcji Szkoły. Może na co dzień nie potrafimy należycie się zachować, popełniamy błędy, ale gdzieś  na serca dnie dziękujemy Państwu za to ,czym się z nami dzielicie, wiedzą i mądrością, których nie da się niczym zastąpić i na nic zamienić.

W dedykacji- dla uczniów i Grona Pedagogicznego- znalazł się wiersz Wisławy Szymborskiej i piosenka kultowego zespołu U2-One.

W części mniej oficjalnej zaprezentowano wyniki ankiety przeprowadzonej z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego  wśród uczniów naszej szkoły na Najlepszego Nauczyciela w kategorii:

Nauczyciel Autorytet

Nauczyciel Wymagający

Nauczyciel Pomocna Dłoń

Nauczyciel Pracowity

Nauczyciel Rozrywkowy

Nauczyciel Pan i Pani Elegant

 

Po podliczeniu głosów okazało się, że:

W kategorii Nauczyciel Autorytet najwięcej głosów otrzymała Pani Barbara Marszałek.

W kategorii Nauczyciel Wymagający najwięcej głosów otrzymał Pan Robert Jakubiec.

W kategorii Nauczyciel Pomocna Dłoń najwięcej głosów otrzymała Pani Justyna Czekańska.

W kategorii Nauczyciel Pracowity najwięcej głosów otrzymał Pan Eugeniusz Gąsior.  

W kategorii Nauczyciel Rozrywkowy najwięcej głosów otrzymał Pan Artur Kuliga.

W kategorii Pan i Pani Elegant najwięcej głosów otrzymali Państwo: Ewa Wajs i Pan Bogdan Skotnicki.

 

Aby uświetnić galę- nagrodzeni pedagodzy -otrzymywali z rąk organizatorów wesołe prezenty oraz słodycze na tle przebojów Tiny Turner, Abby, Sławomira, grupy Quinn oraz Scorpions . Z kolei Dyrekcja Szkoły w osobach: Pani Dyrektor Bożena Cząstka, Pani Wicedyrektor Elżbieta Kubit oraz Pan Wicedyrektor Marcin Bednarz została obdarowana bukietami kwiatów i odlotowymi cukierkami.

 

Następnie wychowawczynie klas I,II i III technikum wręczyły wraz z Panią Dyrektor nagrody książkowe uczniom wyróżniającym się w wynikach w nauce, sprawowaniu oraz aktywności na rzecz klasy i szkoły.

 

Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor otrzymała życzenia, podziękowania oraz bukiet kwiatów z rąk Pań: Agnieszki Pabian oraz Elżbiety Ziemby –przedstawicielek Rady Rodziców. Zwróciła się też do młodzieży z życzeniami słonecznych i bezpiecznych wakacji.

 

W imieniu swoim chciałam  serdecznie podziękować uczniom klasy II technikum: Natalii Lidwin, Kornelii Łapce ,Zuzi Kmiotek, Danielowi Staniszowi, Mateuszowi Juszczęciowi, Michałowi Szmydowi, Kacprowi Drakowi za pomoc w przygotowaniu i występ w  akademii.

 

Moim koleżankom i kolegom, Dyrekcji Szkoły ,uczniom naszego ZSKU życzę dłuuugich, udanych wakacji.

 

Do zobaczenia we wrześniu!

Elżbieta Misiak-Gancarz       
       

Copyright © ZSKU KROSNO 2020