Krośnieńskie Targi Edukacyjne
dodany przez Ewa Wajs dnia 2018-03-27
 
2018Mar2816291971497900.jpg

W dniu 26. marca 2018 roku, po raz kolejny, w Hali Sportowo - Widowiskowej w Krośnie przy ul. Bursaki, odbywały się Krośnieńskie Targi Edukacyjne, których organizatorem był Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krosna.


Nauczyciele i uczniowie z naszej szkoły również w tym roku zaprezentowali gimnazjalistom ofertę edukacyjną na rok szkolny 2018/2019.


Targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem gimnazjalistów, którzy wspólnie z wychowawcami i opiekunami przyjeżdżali nawet z odległych miejscowości, podchodzili do naszego stoiska i wykazywali duże zainteresowanie zarówno kierunkiem - Technik grafiki i poligrafii cyfrowych jak i -  Technik fotografii i multimediów.

 

W sumie, targi odwiedziło około 1800 gimnazjalistów z Krosna, powiatu krośnieńskiego  brzozowskiego i jasielskiego.

 

Dziękuję za zaangażowanie i promowanie naszej szkoły następującym uczniom z klasy I i II Technikum - Wiktorii Górze, Bartłomiejowi Świradowi, Kornelii Śmiech, Dominikowi Czelnemu, Weronice Styburskiej, Bartoszowi Bochnia, Kornelii Łapce i Danielowi Staniszowi oraz nauczycielom: p. Arturowi Kulidze, p. Bogdanowi Skotnickiemu, p. Krystynie Wilk, p. Wiktorowi Szyndakowi, p. Justynie Czekańskiej, p. Katarzynie Zientarskiej i p. Elżbiecie Misiak-Gancarz.

 

Podziękowania za przygotowanie stoiska należą się także  p. Arturowi Kulidze, p. Bogdanowi Skotnickiemu i p. Wiesławowi Łąckiemu.

 

Ewa Wajs

        
       

Copyright © ZSKU KROSNO 2018