Warsztaty fotograficzne i grafiki komputerowej dla gimnazjalistów
dodany przez ZSKU dnia 2018-02-28
 
2018Feb2821322317468800.jpg

Zapraszamy gimnazjalistów klas III zainteresowanych nauką na kierunkach Technik fotografii i multimediów oraz Technik grafiki i poligrafii cyfrowej na bezpłatne warsztaty fotograficzne i grafiki komputerowej.

 

Zajęcia mają na celu zapoznanie z profesjonalnym sprzętem fotograficznym, technikami fotografii oraz profesjonalnym oprogramowaniem służącym do tworzenia grafiki komputerowej.

 

Odbywać się będą w studiu fotograficznym i pracowni grafiki komputerowej znajdujących się w naszej szkole – Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie ul. Czajkowskiego 49 - z zapewnieniem potrzebnego sprzętu, fachowej kadry wykładowczej i miłej atmosfery. Ilość miejsc jest ograniczona, by zapewnić uczestnikom komfort pracy i pełnego zaangażowania w warsztaty.

 

Zajęcia rozwijają pasję fotograficzną, graficzną, kreatywne umiejętności i poczucie estetyki – tym samym pogłębiają wiedzę o fotografii i grafice komputerowej.

 

Współczesny świat, a zwłaszcza techniki multimedialne rozwijają się i zmieniają z dnia na dzień, więc świadomy ich odbiorca i twórca powinien orientować się w nowościach, pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać zdolności.
Technologia fotograficzna i grafika komputerowa to jedna z prężnie rozwijających się dziedzin – a nasze warsztaty wychodzą jej naprzeciw.

 

Przyjdź na nasze zajęcia fotograficzne i graficzne, sprawdź siebie, swoje wyczucie piękna i kreatywność.

 

Zgłoszenia prosimy przesłać na adres e-mail: promocja.do@gmail.com lub zgłosić telefonicznie: 134368821 do dnia 27 marca 2018r.

 

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Rozpoczęcie warsztatów 7 kwietnia 2018 r. o godzinie 9:00.
Szczegóły na naszej stronie http://zespol.cku.krosno.pl/warsztaty
                               

        
       

Copyright © ZSKU KROSNO 2020